Książkowe inspiracje na prezenty do 100 zł

ByDaniel

Książkowe inspiracje na prezenty do 100 zł

Są osoby, dla których książką to dobre prezenty na każdą okazję. Część osób ma gotowe listy interesujących książek, a inni wolą mieć niespodziankę. Wybór książki zależy także od budżetu, ale kiedy mamy przygotowany budżet na prezenty do 100 zł (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/prezenty-do-100-zl), mamy naprawdę szeroki wybór.

Jakie kategorie brać pod uwagę?

Przy książkowych prezentach do 100 zł można znaleźć wiele ciekawych propozycji, które można przedstawić w czterech kategoriach. Pierwsza kategoria prezentów to gotowy pakiet trylogii. Bardzo często takie pakiety można znaleźć w cenie 90 zł, a do tego zdarza się, że książki fabrycznie zapakowane są w pudełko, które dodatkowo ochrania książki. Drugą kategorią są wydania limitowane i ekskluzywne. Wydawnictwa czasem wznawiają wydania wielkich hitów w nowych okładkach, które później się nie powtórzą i będą mieć wyższą cenę. Jest gratka dla wielkich fanów. Kolejna kategoria to wydania jednotomowe. Czasami można spotkać wydania, gdzie wydawcy z kilku krótszych książek tworzą jeden tom. Czwarta kategoria to po prostu książki w obcym języki. W szczególności to dobry dla osób młodych, które lubią się uczyć języków obcych i się nimi interesują.

Przykłady książkowych prezentów

“Diabelskie maszyny” Cassandry Clare to świetna trylogia, która wzbudza w czytelniku wiele emocji. Bohaterowie są bardzo charyzmatyczni i sympatyczni, bardzo łatwo można się z nimi zżyć i wciągnąć się w ich kolejne przygody, więc zakup w pakiecie jest idealnym rozwiązaniem — można od razu sięgnąć po kolejny tom!

W listopadzie premierę ma jednotomowe wydanie serii książek Katarzyny Bereniki Miszczuk “Ja, Diablica”. Autorka powróciła z kontynuacją serii po kilku latach. Przygody Wiktorii w piekle są zabawne, intrygujące, a kontynuacja serii po latach była bardzo dobrym krokiem! Pomimo dziesięciu lat przeskoku w fabule, widać jak bohaterowie dojrzeli i się zmienili. To zdecydowanie gratka dla długoletnich fanów, którzy dojrzewali, czytając o perypetiach Wiktorii i jej diabłów.

W tym roku bardzo dużą popularność zdobyło Ekskluzywna Kolekcja Klasyków z wydawnictwa Świat Książki. Można w niej znaleźć wiele popularnych i kultowych książek w nowych, bogato zdobionych okładkach. Jest to edycja limitowana, ale wciąż dostępna, więc warto się pośpieszyć i kupić komuś na prezent!

 

About the author

Daniel administrator